środa, 06 sierpień 2014 00:00

Oferta kont internetowych lipiec-sierpień 2014 roku

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowe zmiany, lepsze rozwiązania, korzystniejsze opcje. Z całą pewnością w kwestii finansów, a dokładniej w przypadku kont internetowych, również szukamy zmian, nowych propozycji, wartych uwagi produktów. Dziś chcielibyśmy spojrzeć na konta internetowe, które cieszą się w XXI wieku największą popularnością. Większość z nas stawia na opcje online, bo to wygoda, komfort, funkcjonalność i oszczędność. Rezygnujemy z wizyt w placówkach, bo nie mamy po prostu na to czasu.

Mamy nadzieję, iż to, co przygotowaliśmy, pozwoli Państwu podjąć decyzję, jakie konto internetowe okaże się być dla Was najlepszą z możliwych opcją.

Każdy bank ma do zaoferowania zgoła inną ofertę. Każda zaś oferta ma swoich odbiorców. Odkąd bankowość elektroniczna stała się potęgą, odtąd placówki bankowe walczą między sobą o każdego klienta, oferując wciąż lepszą i korzystniejszą propozycję.

banki z banknotów

mBank
Stawiając na ten bank otrzymamy eKONTO, którego otwarcie i prowadzenie jest całkowicie darmowe. Głównymi zaletami konta jest możliwość kupowania dodatkowych usług, w tym funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń i kredytów, możliwość sprzedawania i kupowania akcji w GPW, a także aplikacja mobilna do zarządzania kontem przez telefon. Jeśli chodzi o korzystanie z karty płatniczej, zapłacimy za nią 4zł miesięcznie, chyba, że dokonamy transakcji na kwotę minimum 100zł, a będzie ona darmowa. Wypłaty zaś z bankomatów to kwota 5zł, chyba, że skorzystamy z opcji- wypłaty ze wszystkich bankomatów i wówczas płacąc miesięcznie kwotę jednorazową 5zł, możemy do woli wypłacać pieniądze w każdym bankomacie. To konto osobiste to również 0zł za przelewy krajowe zewnętrze i wewnętrzne przez Internet. Jeśli postawimy na tę opcję, będziemy mieli możliwość wraz z założeniem konta otworzyć super lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku. Darmowe konto w mBanku to bardzo ciekawa opcja, która warta jest wyboru przez każdego klienta.

T-mobile Usługi Bankowe
Na drugiej pozycji plasuje się konto internetowe w banku T-mobile Usługi Bankowe. Tu również otrzymamy darmowe prowadzenie konta, darmowe przelewy, czy darmowe wypłaty z bankomatów. Główne zalety to możliwość dokonywania przelewów przez Facebooka do kwoty 50zł, integracja z płatnościami PayPal i menager finansów, który wspomaga zarządzanie naszym budżetem. To konto, to również zwrot 5% wartości zakupów, jakie dokonujemy w sklepach internetowych, 0zł za kartę debetową i 10 przelewów natychmiastowych. Tak wiele za nic? Tak, teraz jest to możliwe.

BZ WBK
Mówiąc o kontach internetowych, warto także spojrzeć na konto godne polecenia w BZ WBK, które ma dla nas darmowe prowadzenie, jeśli dokonamy transakcji kartą płatniczą na kwotę minimum 100zł. Jeśli nie- koszt 5zł za prowadzenie. Do tego aplikacja mobilna, system motywacyjny za wykonywanie konkretnych akcji, dodatkowe zniżki i punkty w PAYBACK. Konto internetowe w tym banku to również 0zł za wypłaty z bankomatów WBK i PKO, 1zł za wypłaty z bankomatów Millenium i 5zł za wypłaty z innych banków. To jeszcze nie wszystko. Konto godne polecenia daje nam 0zł za: zlecenia stałe i polecenia zapłaty, przelewy internetowe, smsKody i Przelewy24. Dodatkowo każdy, kto założy konto w BZ WBK otrzyma dodatkowe konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 2,25% i bezpłatne konto walutowe, które można prowadzić w kilku walutach.

Wiele propozycji godnych jest polecenia i na wiele warto zwrócić uwagę. Te banki stoją w czołówce, jeśli chodzi o najlepsze konta internetowe, które dają nam zerowe lub minimalne opłaty, w połączeniu z wieloma korzyściami, dodatkowymi oszczędnościami i co ważne- wygodą oraz komfortem wykorzystania i zarządzania naszymi finansami. Kto chciałby sprawdzić ranking lokat bankowych na rok 2014 może zajrzeć tutaj

Czytany 6024 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 wrzesień 2014 14:00

Skomentuj