piątek, 08 kwiecień 2016 00:00

O autorze

Napisane przez

Nazywam się Adam Kłosek z wykształcenia technik elektronik ale z zamiłowania analityk finansowy. Gram trochę na giełdzie a giełda to informacja. To właśnie ona jest dzisiaj na wagę złota. Jest walutą którą nie sposób zdeprecjonować.

Informacja ma wartość sama w sobie. Takimi, ważnymi informacjami, bedę się z Państwem dzielił na tej stronie finansowej. Produkty bankowe i instrumenty finansowe warte polecenia i te których lepiej unikać, bedą szeroko opisywane w przykładach i streszczeniach.

Banki i parabanki istotne informacje zazwyczaj umieszczają na końcu i to jeszcze pisane drobnym maczkiem. Te i inne ważne informacje znajdziesz u mnie wytłuszczone, ponieważ one zazwyczaj decydują czy zyskasz czy stracisz na umowie z bankiem czy też z instytucją finansową nie bedącą bankiem.

Zapraszam do lektury wszystkich oszczędnych jak i tych którym czasami brakuje gotówki a chcieliby, może nie szybko ale skutecznie, to zmienić.

Kontakt do mnie poprzez formularz kontaktowy lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam,

Adam Kłosek

Czytany 4950 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2016 19:48