Adam Kłosek

Co oznacza program "Nowy Ład" dla przeciętnego katolika?

Choć „Nowy Ład” przedstawia kompleksową strategię rozwoju kluczowych dla państwa obszarów takich jak rodzina, kultura, ochrona zdrowia czy edukacja. Najwięcej kontrowersji budzą oczywiście zmiany w podatkach i wynagrodzeniach. Nowa reforma nieuchronnie dotknie każdego. W artykule przedstawiamy bliżej, czym charakteryzuje się „Nowy Ład” dla poszczególnych grup społeczeństwa, wg dochodów i zamożności katolików i wszystkich Polaków.

nowylad

Czytaj dalej...

Promocja konta firmowego Pekao SA - do 1000 zł za otwarcie!

Bank Pekao SA prowadzi nowa promocję na konto firmowe dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą czyli dla mikroprzedsiębiorców.

Co można uzyskać za otwarcie konta:

 • 300 zł za otwarcie konta bez wychodzenia z domu, przez Internet na selfie
 • 200 zł za transakcje wymiany walut
 • 300 zł za skorzystanie z oferty pożyczki, kredytu lub karty kredytowej Mastercard
 • 200 zł za terminal płatniczy jeżeli taki potrzebujesz

pekao firma

Czytaj dalej...

Santander Konto Jakie Chcę z Premią - Otwórz konto w promocji i odbierz razem do 600 zł: do 150 zł na zakupy, 150 zł za aktywność i do 300 zł za rachunki

Ciekawa promocja banku Santander. Można otrzymać do 600 zł. 150 zł na zakupy w Biedronce, 150 zł za aktywność i 300 zł za opłatę rachunków z konta:

Konto jakie chce Santander

Jak to dokładnie wygląda? Otóż promocja 150 zł na zakupy trwa do końca sierpnia 2019 ale promocja za aktywność tylko do końca lipca 2019 r. Żeby więc mieć pewność, że załapiemy się na wszystkie promocje konto należy założyć do 31.07.2019 r. Niektóre promocje wymagają też specjalnego linka aby mozna je było założyć np. z końcówką /pakietkorzysci4 tak jak prezentujemy poniżej i po kliku na zdjęcie na naszej stronie:

Załóż konto Jakie Chcę w Santander z bonusem do 600 zł

Promocja 150 zł na zakupy to elektroniczne vouchery do sklepu Biedronka:

 • 50 zł na zakupy w sieci Biedronka - Nagroda I - wymóg: do 15 września 2019r. otrzymamy sms lub e-mail z Banku o aktywacji Konta;
 • 100 zł na zakupy w sieci Biedronka - Nagroda II - będziemy mieli w formularzu wyrażone wszystkie zgody na rzecz Banku i najpóźniej do 15 września 2019 r., na podstawie złożonego wniosku o Konto, zawrzemy umowę o Konto z dostępem do Usług bankowości elektronicznej (opcjonalnie z co najmniej jedną Kartą debetową).
 • wymagania:
  - będziemy mieli aktywne konto w dniu wypłaty nagrody
  - w okresie od 1 lipca 2018 r. do dnia otwarcia "Konta Jakie Chcę" nie posiadaliśmy w Banku rachunku płatniczego osobistego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym.
  - jeżeli chcemy także Nagrodę II czyli 100 zł to w terminie 30 dni od aktywacji Konta, najpóźniej do 15 października 2019 r. musimy zapewnić sumę wpływów na Konto w wysokości co najmniej 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych) oraz wykonamy co najmniej pięć Transakcji bezgotówkowych z Konta. Jak tego nie zrobimy otrzymamy tylko Nagrodę I czyli 50 zł.

Promocja 150 zł za aktywność:

 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie i aktywność na koncie w postaci co najmniej 5 transakcji kartą

Promocja 300 zł za rachunki:

 • 300 zł zwrotu rocznie za rachunki - Opłacamy swoje rachunki z Konta Jakie Chcę i otrzymujemy nawet 1% zwrotu – do 25 zł miesięcznie, czyli nawet do 300 zł rocznie.

Konto osobiste jest w pełni darmowe:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w Santander online
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci, korzystając z BLIK,
 • 0 zł opłaty bankowej za wypłaty z bankomatów za granicą z włączonym Pakietem wielowalutowym
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł opłaty za kartę do konta jeśli zapłaci się nią 5 razy w miesiącu.

 

Załóż konto Jakie Chcę w Santander z bonusem do 600 zł

 

Czytaj dalej...