Konto internetowe w Alior Sync

W związku z coraz intensywniejszym rozwojem bankowości internetowej wszelkie usługi związane z wykorzystaniem internetu oferowane przez Alior Bank zostały przeniesione do Alior Sync. Jest to bank internetowy należący do Alior Banku. W związku z tym osoby zainteresowane bankowością internetową powinny kierować swoją uwagę właśnie na ofertę Alior Sync, bez obaw że jest to nowy podmiot bankowy. Na ofertę Alior Sync składają się zarówno internetowe konta osobiste, lokaty bankowe, konta oszczędnościowe czy pożyczki gotówkowe.

Cash Back

Jednym z flagowych produktów Alior Sync jest konto osobiste. Oferta ta zdobyła dużą popularność między innymi dzięki 5% cash back. Usługa ta stała się bardzo popularna w szczególności wśród młodych osób, dla których możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych jest bardzo ważna. Cash back polega tutaj na zwrocie 5% wydatków dokonanych na zakupy internetowe. W ten sposób wykonując zakupu za pośrednictwem internetu 5% wydanej sumy wraca na nasze konto. Wymogiem korzystania z tej usługi jest przelewanie swojego wynagrodzenia, lub stypendium (dla uczniów i studentów) na konto w Alior Sync. 

Przelewy natychmiastowe

Kolejną ciekawą usługą związaną z rachunkiem w Alior Sync są przelewy natychmiastowe. Czas w jakim wykonywany jest przelew staje się coraz bardziej istotny dla klientów banków. Alior Sync w każdym miesiącu oferuje swoim klientom aż 10 darmowych przelewów natychmiastowych. Oznacza, to że w każdym momencie w przeciągu kilku sekund możemy przelać środki na wybrane konto bez konieczności oczekiwania na terminy sesji bankowych.

Nowoczesne karty debetowe

Klienci Alior Sync mają do dyspozycji również nowoczesne karty debetowe pozwalające na korzystanie z środków przechowywanych na rachunku. Karta Debit MasterCard PayPass to nowoczesna karta, która pozwala nie tylko na płatności bezgotówkowe czy wypłatę środków z bankomatu, ale także na płatności zbliżeniowe PayPass czy płatności internetowe. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z kartą debetową.

Podsumowanie konta internetowego w Alior Sync

  • brak miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku
  • brak opłat za wydanie i posiadanie karty debetowej
  • 0 zł za wpłaty środków w wpłatomatach
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe
  • 5 zł za przelew w bankowości telefonicznej/ w wirtualnym oddziale
  • brak opłat za wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju
  • ROR z oprocentowaniem 0,1 % w skali roku

Konto w Alior Sync bardzo szybko zdobyło dużą liczbę zwolenników. Ten rachunek internetowe jest obecnie jedną z najlepszych propozycji dla osób preferujących obsługę swoich finansów za pośrednictwem bankowości internetowej. Brak opłat za prowadzenie konta, przelewy czy wypłaty z bankomatów przyciągają przede wszystkim młodych ludzi, którzy cenią sobie brak kosztów związanych z prowadzeniem rachunku.