Bank BPH posiada w swojej ofercie 6 propozycji kont osobistych. Wśród nich klienci odnajdą również konto internetowe „Lubię to! Konto”. Wraz z popularnością znanego wszystkim portalu społecznościowego sporo firm wykorzystuje słowa Lubię to! jako nazwę swoich produktów/usług powiązanych z internetem. Podobną sytuację możemy zaobserwować właśnie w przypadku konta w BPH.

Asystent Finansowy - Innowacja 2012

Osoby korzystające z konta internetowe w Banku BPH mają do dyspozycji asystenta finansowego. Narzędzie to pozwala na wizualizację osiąganych dochodów i ponoszonych wydatków, co znacznie ułatwia zarządzanie posiadanymi środkami finansowymi. Narzędzie to zdobyło nagrodę „Innowacji Roku 2012”.  Rosnąca świadomość finansowa Polaków sprawia, że coraz częściej przykładamy większą wagę do zarządzania domowym budżetem, chętniej korzystając tym samym z różnych narzędzi ułatwiających to zadanie.  Aby korzystać z Asystenta finansowego należy posiadać konto internetowe lub kartę debetową z dostępem do bankowości internetowej Sez@m. W ten sposób dane o naszych finansach są przekazywane do Asystenta Finansowego, który dzięki prostym i przejrzystym wizualizacją pomaga nam w zarządzaniu naszym budżetem.

Karta VISA payWave

Do każdego rachunku może zostać wydana karta debetowa Visa payWave. Umożliwia ona każdemu klientowi nie tylko wypłatę środków z bankomatów ale również transakcje bezgotówkowe, również te zbliżeniowe bez ponoszenia żadnej prowizji. Dzięki nowoczesnej karcie płatniczej Visa można w wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób zarządzać swoimi pieniędzmi. Karta ta umożliwia także drobne wypłaty gotówkowe przy okazji dokonywania zakupów. W wyznaczonych punktach cash back podczas zakupów można wypłacić dodatkowo do 200 zł.

Dodatkowe produkty do konta

Klienci posiadający konto internetowe w Banku BPH mogą również korzystać z takich usług jak limit debetowy, różnego rodzaju lokaty terminowe, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, karty kredytowe czy ubezpieczenia. Szeroki zakres dodatkowych usług jest bardzo istotny, gdyż pozwala na korzystanie z niezbędnych usług w odrębnie jednego banku bsługując je za pośrednictwem posiadanego konta. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza ilość niezbędnych formalności.

 Podsumowanie konta internetowego w Banku BPH

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 8,99 zł przelew w oddziale banku
  • 6 zł[1] – miesięczna opłata za prowadzenie karty debetowej
  • prowizja 2%[2] za odnowienie lub przyznanie limitu debetowego do konta internetowego

Konto internetowe w Banku BPH może zostać założone poprzez wypełnienie wniosku za pośrednictwem strony internetowej banku, z wykorzystaniem kontaktu telefonicznego z pracownikiem banku, lub też podczas wizyty w stacjonarnej placówce banku.[1] Brak opłat w przypadku wykonania w miesiącu minimum 4 transakcji bezgotówkowych

[2] Prowizja nie mniejsza niż 75 zł