Bank Millennium podobnie jak inne działające w Polsce instytucje finansowe podlegające prawu bankowemu oferują sowim klientom konta bankowe. Millennium Bank przygotował wachlarz produktów na który składają się poszczególne rodzaju rachunków bankowych: Dobre Konto, Konto Walutowe, Konto internetowe oraz cztery warianty konta osobistego między innymi Junior, Standard, Senior oraz Premium. Duża różnorodność oferty ma na celu przyciągnięcie do banku szerokiego grona nowych klientów charakteryzujących się odmiennymi potrzebami.

Internetowe konto w Banku Millennium pozwala na realizację przelewów bankowych czy sprawdzanie stanu konta bez wychodzenia z domu. Ponadto osoby wykorzystujące kartę debetową Maestro PayPass mogą otrzymać do 760 zł zwrotu rocznie za dokonane zakupy. Klienci banku mogą liczyć na zwrot 1% wartości transakcji dokonywanych za pośrednictwem karty.

Dodatkowe produkty do konta internetowego

Posiadając konto internetowe w Millennium Banku klient ma możliwość korzystania z szeregu innych usług, wśród nich znajdziemy karty debetowe i kredytowe, wiele rabatów przy płatnościach bezgotówkowych, produkty oszczędnościowe, kredyty, a także limit debetowy. Dodatkowe funkcjonalności konta bankowego umożliwiają szybkie uzyskanie dodatkowego kapitału czy też atrakcyjne lokowanie zgromadzonych nadwyżek finansowych.

Kanały dostępu do konta internetowego

Osoby które zdecydują się na założenie konta internetowego w Banku Millennium mogą zarządzać swoimi środkami za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet. System ten został już wielokrotnie wyróżniony przez Global Finanse za najlepszy bank internetowy. Oprócz systemu Millenet klient może korzystać z telefonicznego systemu TeleMillennium, a także z ponad 450 oddziałów stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Podsumowanie opłat konta internetowego w Millennium Bank

  • brak miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku
  • opłata za posiadanie karty Maestro 0zł/4zł[1]
  • brak opłat za wypłaty z bankomatów Millennium
  • opłata za wypłatę środków z innych bankomatów 1zł/5zł[2]
  • opłata za krajowe przelewy internetowe 0 zł

Wszelkie formalności  związane z założeniem konta są ograniczone do minimum i nie wymagają od klienta wychodzenia z domu. Wystarczy dokładnie wypełnić wniosek na stronie internetowej, a kurier w przeciągu kilku dni dostarczy pod nasze drzwi umowę do podpisania. Oczywiście jeśli klient preferuje  wizytę w oddziale stacjonarnym tam również można dopełnić wszelkich formalności związanych z założeniem konta internetowego.[1] Klient jest zwolniony z opłaty w sytuacji gdy w danym miesiącu suma transakcji bezgotówkowych wykonanych za pomocą danej karty wyniesie minimum 100 zł. W sytuacji niedotrzymania tego warunku, posiadacz karty jest zobowiązany do uiszczenia w danym miesiącu opłaty w wysokości 4 zł.

[2] Opłata w przypadku korzystania z bankomatów BZ WBK i Cash4You w wysokości 1 zł. Każdorazowa oplata w przypadku pozostałych bankomatów to 5 zł.