Bank Gospodarki Żywnościowej ofertę swoich rachunków bankowych podzielił na konto osobiste z premią, konto oszczędnościowe Eskalacja oraz cztery plany zawierające pakiety poszczególnych produktów bankowych do których wchodzą również konta bankowe.

Wśród oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych można znaleźć również ePlan który jest rozwiązaniem dla wszystkich klientów którzy cenią sobie obsługę swojego konta za pośrednictwem internetu. Rachunek internetowy w ramach ePlanu to nie tylko duża oszczędność czasu, ale także brak miesięcznej opłaty za prowadzenie konta. Klienci posiadający rachunek internetowy, mają także możliwość darmowego otwarcia rachunku oszczędnościowego Eskalacja.

Konto oszczędnościowe Eskalacja

Rachunek ten pozwala na proste i efektywne lokowanie nadwyżek finansowych. Klienci rachunku Eskalacja mogą zyskać nawet do 3,25% w skali roku. Ponadto w przypadku wpłaty lub wypłaty środków klient nie traci wypracowanych do tej pory odsetek. Dostęp do rachunku oszczędnościowego może się odbywać za pośrednictwem wszystkich 3 kanałów dostępu: internet, telefon oraz oddział stacjonarny. Konto oszczędnościowe Eskalacja łączy w sobie elastyczność standardowego konta bankowego z wysokim oprocentowaniem porównywalnym do tego osiąganego na lokatach terminowych.

Podsumowanie opłat konta internetowego w Banku Gospodarki Żywnościowej

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta internetowego
  • dokonywanie przelewów internetowych za pośrednictwem eBGŻ – 0 zł
  • brak opłat za wydanie karty debetowej
  • opłata za obsługę karty debetowej 0zł/4 zł[1]
  • darmowe wypłaty środków z bankomatów BGŻ
  • koszt usługi darmowych wypłat z wszystkich bankomatów – 5 zł miesięcznie

Utworzenie rachunku internetowego w BGŻ jest niezwykle proste. W zależności od preferencji klientów mogą oni złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem internetu i podpisać umowę dostarczoną firmą kurierską lub też samodzielnie udać się do stacjonarnego oddziału banku gdzie zostaną dopięte wszelkie niezbędne formalności. W przypadku dostarczenie umowy przez kuriera niezbędne jest okazanie dokumentu tożsamości podanego w wniosku internetowym.[1] Brak opłat w przypadku dokonania w danym okresie transakcji bezgotówkowych na minimalną kwotę w wysokości 300 zł. W przypadku niespełnienia tego warunku zostanie naliczona miesięczna opłata w wysokości 4 zł.