Posiadanie własnej firmy to szereg różnorodnych działań. Jednym z nich jest założenie własnego konta firmowego. I jak tu wśród dziesiątek różnych propozycji znaleźć to najlepsze? Skąd mieć pewność, że właśnie ten bank szykuje dla nas najlepszą z możliwych ofertę? Jeśli odpowiednio dobrze spojrzymy, porównamy kilka propozycji, a do tego weźmiemy w pełni pod lupę tą, która wydaje się być najbardziej atrakcyjna, to z całą pewnością staniemy się posiadaczami najlepszego konta firmowego, jakie tylko istnieje.

Dziś chcielibyśmy ukazać nowe konto firmowe, jakie ma nam do zaoferowania mBank. Konto rewelacyjne pod każdym względem, dające maksimum możliwości i ciekawych rozwiązań. Konto firmowe, które da Ci to, czego od niego oczekujesz- wygodę, komfort, łatwość dostępu i maksymalne oszczędności. Cóż więc to za produkt, który ma tyle godnych uwagi rozwiązań?

Nowe konto firmowe w mBanku skierowane jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Może więc je założyć każdy, kto jest nowym właścicielem, stawiającym w biznesie pierwsze kroki.

konto firmowe z premią 600 zl w mBanku

Najważniejszą opcją, z którą połączone jest to konto- to sześć paczek na ZUS. Otwieramy więc nowe konto dla firm, opłacamy z niego składki i otrzymujemy 600zł dla swojej firmy. Jakie więc musimy spełnić warunki? Jeśli będziemy wykonywali comiesięczne przelewy, wówczas ta kwota 600zł, będzie wypłacana w kwocie 50zł przez te dwanaście miesięcy. Czyż może być coś lepszego na dobry początek?

Co dalej? Konto na start dla firmy, to przede wszystkim i:

  • 0zł za otwarcie i prowadzenie konta przez okres dwunastu miesięcy
  • 0zł na kartę do rachunku
  • 0zł na wypłaty pieniędzy z bankomatów własnych- Planet cash4you, euronet, BZ WBK,Card mbank
  • 0zł za pięć przelewów internetowych w miesiącu. Każdy kolejny 1,50zł
  • Do 10 000zł kredytu już pierwszego dnia po otwarciu rachunku

Po dwunastu miesiącach, każdy właściciel firmy może przekształcić konto w dowolne, jakie tylko mu odpowiada. mBank oferuje wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o konta firmowe.

Oczywiście, to dalej nie wszystko. Stawiając na mBinzes konto Start można przede wszystkim otrzymać niezwykle wygodny serwis transakcyjny, z którym połączymy się w każdym miejscu na świecie. Co w systemie tym będzie?

  • Mądra wyszukiwarka- z którą bez problemu znajdziemy potrzebną nam transakcję. Wystarczą zaledwie trzy znaki, by znaleźć szukaną płatność.
  • Logowanie z telefonu- niezależnie, gdzie będziemy, zalogujemy się do serwisu za pośrednictwem telefonu.
  • Wsparcie ekspertów- jeśli będziemy mieć problem, możemy zwrócić się do ekspertów, uzyskując odpowiedź drogą telefoniczną, bezpośrednio w placówce lub za pośrednictwem drogi online.

Trudno postawić na jedno, najlepsze konto firmowe. Warto jednak spojrzeć na ofertę, jaką przygotował dla nas mBank, bo jest ona naprawdę godna uwagi. Tak wiele, praktycznie za nic? Nie każda placówka bankowa jest w stanie zagwarantować nam tak ciekawe rozwiązania, dlatego też spójrzmy, porównajmy, jeśli trzeba zapytajmy i załóżmy konto. Nie musimy nawet wychodzić z domu, by stać się jego posiadaczem. Dobry wybór to pełne nasze zadowolenie przez dwanaście pełnych miesięcy!

 

Aktualności

08 czerwiec 2021

Choć „Nowy Ład” przedstawia kompleksową strategię rozwoju kluczowych dla ...

Konta bankowe

04 maj 2016

Które konto internetowe wybrać? Jakie będzie tym najlepszym? Czy opcja 0zł ...

Rachunki bankowe

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić funkcjonowanie w biznesie i w życiu codziennym bez elastycznego konta
bankowego, umożliwiającego realizację szybkich przelewów przez Internet, ze stałym dostępem
i zerowymi opłatami za przelewy i wydanie karty debetowej czy kredytowej.